Який Проект Учнів Переміг на IT Challenge 2019?

Вже шостий рік поспіль Львівський ІТ Кластер, Львівська Міська Рада та Львівська Політехніка проводять олімпіаду для школярів IT Challenge. Учні 7-11 класів Львівських шкіл та шкіл області мали можливість брати участь в олімпіаді та проявити свої здібності в сфері технологій та знання англійської мови. Сьогодні відбулось офіційне нагородження переможців олімпіади, яка розпочалась ще в січні і проходила в три етапи. 

IT Challenge – це олімпіада з ІТ для школярів, де кожен учень має змогу поборотися за цінні призи від львівських ІТ-компаній. Третій та останній етап конкурсу – захист власних проектів, які учні готували впродовж місяця. Цього року у третьому етапі позмагались 11 команд, кожна з яких працювала над своїм додатком, web-платформою чи хардверним продуктом.

Переможцем конкурсу став Олександр Оглашенний, учень  середньої загальноосвітньої школи №9 м. Львова. Олександр працює над розробкою програмованого домашнього маніпулятора у вигляді роботизованої руки. Як зазначає Олександр, його проект – це “спроба впровадження сучасних технологій у повсякденне життя звичайних людей, метою якої є спонукати дітей навчатись програмуванню у доволі цікавий і креативний спосіб”. Переможець розповідає, що звернув увагу на ріст популярності робототехніки, але серед роботизованих пристроїв немає достатньої кількості продуктів, які можна було б використовувати в побуті.

Олександр отримав 10 000 грн від Львівського ІТ Кластеру  на подальшу роботу над своїм проектом. А середня загальноосвітня школа №9 м. Львова отримає від ІТ Кластеру комп’ютерний клас.

“Підтримуючи талановитих школярів сьогодні, ми виховуємо не тільки хороших професіоналів, але й майбутніх партнерів та конкурентів, а саме в умовах високої конкуренції відбувається стрімкий ріст економіки. Вже за кілька років вони творитимуть бізнес-середовище Львова. Львівський ІТ Кластер вже шостий рік поспіль підтримує IT Challenge і ми дуже раді бачити молодих проактивних людей, які хочуть розвиватися в ІТ-напрямку,” – коментує подію Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру.

Усі фіналісти також отримали подарунки від ІТ компаній, учасників Львівського ІТ Кластеру, а троє учасників, які показали найкращий результат, отримали сертифікати на навчання від LITS. Дякуємо компаніям, які долучились: Global LogicN-iXData ArtSoftServePerfectialSombraLITS.

 

За матеріалами Львівського ІТ Кластеру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *