Company picture

 IT Future: Next Generation

На період карантину Львівський ІТ Кластер запускає оновлену версію проекту IT Future для школярів.


IT Future: Next Generation – це освітній онлайн проект, що складається зі серії відео уроків, практичних занять та вебінарів від провідних ІТ-експертів. Заняття відбуватимуться два рази у тиждень, протягом двох місяців мінімум. Спеціально для школярів 9-11 класів та вчителів інформатики експерти ділитимуться фундаментальними знаннями та інсайдами ІТ-галузі.«Завдяки онлайн формату навчання, раніше нам вдалося залучити багато крутих фахівців з ІТ-компаній до викладацького складу на програмі Інтернет речей у Львівській політехніці, – розповідає керівник освітнього напрямку у Львівському ІТ Кластері Зеновій Верес.

Як виглядатиме курс?Двічі на тиждень, протягом двох місяців мінімум, практикуючі ІТ-спеціалісти, експерти галузі навчатимуть вас програмуванню і розповідатимуть про особливості роботи в ІТ-галузі. Тож це унікальна нагода довідатися зі середини, як виглядає ІТ-кухня, поставити свої запитання експертам, виконати практичні завдання та почерпнути безцінні знання.
«Додатковим бонусом є відео записи, які можна переглядати в будь-який зручний час. Мої студенти часто діляться записами зі своїми друзями з інших напрямків, а також зі школярами та вчителями. Зважаючи на те, що школи зараз закриті, а у нас є великий досвід якісного навчання онлайн, я вважаю, що Львівський ІТ Кластер готовий до амбітної цілі: почати викладати для школярів всіх шкіл, незалежно від їхнього рівня знань та навиків», – наголошує Зеновій Верес.
Під час серії освітніх лекцій, в рамках проекту IT Future: Next Generation, кращі ІТ-спеціалісти розкажуть:● Які бувають ІТ-професії,● Хто такі продукт менеджер і проектні менеджери,● Що роблять і чого не роблять програмісти,● Які є види тестувальників,● Хто такі дизайнери і що таке UX,● Роль сейлів і як продати продукт,● Хто такі бізнес-аналітики,● Яку роль виконують архітектори,● Data science і магія чисел,● Веб і мобільна розробка,● Як працює Штучний інтелект,● Як створювати розумні пристрої.
«Насамперед, ми розповімо вам про саму ІТ-галузь, процес розробки програмного забезпечення і різні ролі на проекті. Розкажемо, як можна стати, наприклад, дизайнеркою або аналітиком даних. В основу курсу ляжуть презентації з програми Інтернет речей у Львівській політехніці. Згодом ми плануємо запустити три паралельних напрямки навчання, щоб кожен школяр міг обрати те, що найбільш до вподоби», – додає Зеновій Верес, керівник освітнього напрямку у Львівському ІТ Кластері.  

HideRead more